logo

Hakkımızda

Neler Yapıyoruz?

Ankara'da İSG Eğitim Kurumu

Uzun zamandır iş sağlığı ve güvenliği alanında eğitimler veren kurumumuz, yüksek kaliteyi kendisine temel prensip olarak kabul etmiştir. Mevzuata uygun, sürekli kendisini yenileyen, geliştiren ve kalıcı bilgiler vermeyi hedefleyen eğitimler ile İSG alanında görev yapan çok sayıda profesyonel yetiştirmiştir.

İş sağlığı ve güvenliği gibi çok önemli bir alanda görev yapacak profesyonelleri yetiştiren kurumumuz, bu rolü ile Türkiye’de İSG alanına direkt olarak katkı verir. Hem çalışanların iş kazaları ve meslek hastalıklarından korunmasına hem de işletmelerin işgücü kaybı yaşamamasına destek sunar.

Yüksek kalitedeki eğitimler için eğitim kadrosunun dinamik ve sürekli kendisini geliştiren uzmanlardan oluşmasını sağlar. Deneyimli ve kendi alanlarında uzman olan profesyonellerden oluşan bu kadroya ek olarak, eğitim sürecinde yeni nesil teknolojilerden yararlanır. Böylece kursiyerlerin mesleki bilgi ve beceri kazanmalarına ve kazanılan bu bilgi ve becerilerin ise kalıcı olmasına imkan verir.

İnsanı merkeze aldığı faaliyetlerde, önceliği her zaman insan sağlığı ve güvenliği olmuştur. Gerçek hayattan sunulan zenginleştirilmiş örneklerle verilen eğitimler, insanı merkeze alan profesyonellerin doğru şekilde yetiştirilmesini sağlamıştır.

Kurumumuz, kursiyerlerine bakanlık onaylı konularda eğitim vermekle sorumludur. Ancak sorumluluğuna ek olarak kursiyerlerine her alanda destek vermekte ve onların en güzel şekilde yetişmesi ve İSG alanında profesyonelleşmesi için katkılar sunmaktadır. İş sağlığı ve güvenliği alanında profesyonel ve uygun fiyatlı çözümleri ile İSG eğitimi ihtiyaçlara yanıt vermektedir.